Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

DPA

Pupillen AB 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Eline Schmutzer 00:55.50
2 Bente Adema 00:58.42
3 Franca Baars 00:58.52
Lianne van Assema nvt

Pupillen AB 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:01:15.15
2 Eline Schmutzer 00:01:18.92
3 Franca Baars 00:01:21.54
4 Bente Adema 00:01:21.93

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:33.74
2 Eline Schmutzer 00:33.76
3 Bente Adema 00:35.66
4 Franca Baars 00:36.07

Pupillen A 1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lianne van Assema 00:02:48.06
2 Franca Baars 00:02:55.28
3 Eline Schmutzer 00:02:57.02
4 Bente Adema 00:02:59.18

DPB

Pupillen AB 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:50.52
2 Ilse van der Velden 00:51.40
3 Tessel Huizinga 00:52.60
4 Aurelia Groeneveld 00:52.86
5 Lou van den Bosch 00:53.74
6 Suzy Kuipers 00:57.35
7 Anne van Zijl 00:01:00.46
8 Dite Aardewijn 00:01:01.32
9 Saartje Rewijk 00:01:01.42
10 Marjolein Ooms 00:01:01.46
11 Danischa Aukes 00:01:03.48
12 Yfke Schleeper 00:01:04.79

Pupillen AB 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ilse van der Velden 00:01:12.05
2 Zoë van der Velden 00:01:12.36
3 Lou van den Bosch 00:01:16.14
4 Marjolein Ooms 00:01:16.33
5 Suzy Kuipers 00:01:21.31
6 Aurelia Groeneveld 00:01:23.41
7 Saartje Rewijk 00:01:27.03
8 Dite Aardewijn 00:01:28.06
9 Anne van Zijl 00:01:29.45
10 Danischa Aukes 00:01:30.01
11 Tessel Huizinga 00:01:31.24
12 Yfke Schleeper 00:01:35.33

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:31.03
2 Ilse van der Velden 00:31.85
3 Aurelia Groeneveld 00:32.09
4 Marjolein Ooms 00:32.90
5 Lou van den Bosch 00:32.92
6 Tessel Huizinga 00:33.51
7 Suzy Kuipers 00:35.28
8 Dite Aardewijn 00:36.64
9 Danischa Aukes 00:37.57
10 Anne van Zijl 00:37.94

Pupillen B 1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden 00:01:44.50
2 Tessel Huizinga 00:01:46.51
3 Ilse van der Velden 00:01:46.76
4 Marjolein Ooms 00:01:47.28
5 Lou van den Bosch 00:01:50.01
6 Aurelia Groeneveld 00:01:50.67
7 Suzy Kuipers 00:01:59.62
8 Dite Aardewijn 00:02:06.22
9 Anne van Zijl 00:02:13.70
10 Danischa Aukes 00:02:15.76

HPA

Pupillen AB 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Tom de Louwere 00:49.41
2 Luc Hogenboom 00:50.13
3 Ids Witkamp 00:50.58
4 Syb Maarse 00:51.10
5 Casper Laarhoven 00:52.59
6 Pepijn Schmutzer 00:52.78
7 Sven de Jong 00:52.84
8 Ammar El Oche 00:55.48
9 Siebe Holleman 00:55.96
10 Teun van Nobelen 00:56.46
11 Brent van den Heuvel 00:56.47
12 Timo Nijssen 00:59.03
13 Sep Jan de Graaff 00:01:04.01

Pupillen AB 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Tom de Louwere 00:01:09.82
2 Ids Witkamp 00:01:09.84
3 Luc Hogenboom 00:01:12.63
4 Sven de Jong 00:01:13.49
5 Pepijn Schmutzer 00:01:14.33
6 Ammar El Oche 00:01:17.25
7 Teun van Nobelen 00:01:19.25
8 Brent van den Heuvel 00:01:19.57
9 Siebe Holleman 00:01:19.58
10 Timo Nijssen 00:01:21.53
11 Syb Maarse 00:01:31.56
12 Sep Jan de Graaff 00:01:34.70
Casper Laarhoven nvt

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:30.98
2 Tom de Louwere 00:31.06
3 Luc Hogenboom 00:31.12
4 Casper Laarhoven 00:32.23
5 Pepijn Schmutzer 00:32.28
6 Sven de Jong 00:32.48
7 Siebe Holleman 00:32.98
8 Ammar El Oche 00:33.45
9 Teun van Nobelen 00:34.22
10 Brent van den Heuvel 00:35.01
11 Timo Nijssen 00:35.42
12 Sep Jan de Graaff 00:38.87

Pupillen A 1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Ids Witkamp 00:02:30.12
2 Tom de Louwere 00:02:30.82
3 Luc Hogenboom 00:02:40.33
4 Sven de Jong 00:02:40.59
5 Casper Laarhoven 00:02:40.72
6 Pepijn Schmutzer 00:02:43.11
7 Ammar El Oche 00:02:44.07
8 Teun van Nobelen 00:02:47.76
9 Siebe Holleman 00:02:52.73
10 Timo Nijssen 00:03:05.71
11 Brent van den Heuvel 00:03:07.67
Sep Jan de Graaff nvt

HPB

Pupillen AB 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:52.55
2 Guus van der Hoorn 00:53.80
3 Daniel Klijnsma 00:54.65
4 Carlos Godwaldt 00:55.41
5 Sven van Wijk 00:56.61
6 Floris Fransen 00:58.26
7 Harm Smit 00:58.57
8 Siem Braak 00:59.22
9 Roan Portier 00:01:04.59
Timor Portier nvt

Pupillen AB 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Jort van Diemen 00:01:14.42
2 Daniel Klijnsma 00:01:17.67
3 Carlos Godwaldt 00:01:17.74
4 Guus van der Hoorn 00:01:19.45
5 Sven van Wijk 00:01:20.58
6 Floris Fransen 00:01:22.02
7 Harm Smit 00:01:23.78
8 Siem Braak 00:01:25.32
9 Roan Portier 00:01:29.44
10 Timor Portier 00:01:30.23

Pupillen AB 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn 00:32.63
2 Daniel Klijnsma 00:33.15
3 Carlos Godwaldt 00:34.34
4 Sven van Wijk 00:35.51
5 Floris Fransen 00:36.05
6 Timor Portier 00:36.41
7 Roan Portier 00:36.89
8 Harm Smit 00:44.69
Jort van Diemen nvt
Siem Braak nvt

Pupillen B 1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn 00:01:51.03
2 Daniel Klijnsma 00:01:51.90
3 Carlos Godwaldt 00:01:52.60
4 Harm Smit 00:02:05.09
5 Sven van Wijk 00:02:09.79
6 Roan Portier 00:02:12.18
7 Timor Portier 00:02:16.59
Floris Fransen nvt

Klassement Dames pupillen EF

IJskonijn Eindtijd
1 Hanna van Ruitenn nvt
2 Florien Laarhoven nvt
3 Merle Adema nvt

Klassement Heren pupillen EF

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester nvt
2 Sverre Lindstedt nvt
3 Siebe Zuiderduin nvt
4 Vince van den Heuvel nvt

Klassement Dames pupillen D

IJskonijn Eindtijd
1 Laurena van Doorn nvt
2 Melanie Ooms nvt
3 Anouk Kalshoven nvt
4 Yfke Vreeken nvt
5 Floor Romme nvt

Klassement Heren pupillen D

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch nvt
2 Mark van Huuksloot Kuilenburg nvt
3 Tijn Yarnold nvt
4 Ties Zuiderduin nvt
5 Bart Hof nvt

Klassement Dames pupillen C

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret nvt
2 Rinske van der Maarl nvt
3 Anna Meulmeester nvt
4 Renske Krom nvt
5 Esmee Bijl nvt
6 Iris Schmutzer nvt
7 Ella Westerik nvt

Klassement Heren pupillen C

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer nvt
2 Freek Tonino nvt
3 Joppe Witkamp nvt
4 Niels de Jong nvt
5 Jip Falkena nvt

Klassement Dames pupillen B

IJskonijn Eindtijd
1 Zoë van der Velden nvt
2 Ilse van der Velden nvt
3 Lou van den Bosch nvt
4 Aurelia Groeneveld nvt
5 Marjolein Ooms nvt
6 Tessel Huizinga nvt
7 Suzy Kuipers nvt
8 Dite Aardewijn nvt
9 Anne van Zijl nvt
10 Danischa Aukes nvt
11 Yfke Schleeper nvt
11 Saartje Rewijk nvt

Klassement Heren pupillen B

IJskonijn Eindtijd
1 Guus van der Hoorn nvt
2 Daniel Klijnsma nvt
3 Carlos Godwaldt nvt
4 Sven van Wijk nvt
5 Harm Smit nvt
6 Roan Portier nvt
7 Timor Portier nvt
7 Siem Braak nvt
7 Jort van Diemen nvt
7 Floris Fransen nvt

Klassement Dames pupillen A

IJskonijn Eindtijd
1 Eline Schmutzer nvt
2 Franca Baars nvt
3 Bente Adema nvt
4 Lianne van Assema nvt

Klassement Heren pupillen A

IJskonijn Eindtijd
1 Tom de Louwere nvt
2 Ids Witkamp nvt
3 Luc Hogenboom nvt
4 Sven de Jong nvt
5 Pepijn Schmutzer nvt
6 Ammar El Oche nvt
7 Siebe Holleman nvt
8 Teun van Nobelen nvt
9 Brent van den Heuvel nvt
10 Timo Nijssen nvt
11 Sep Jan de Graaff nvt
11 Casper Laarhoven nvt
11 Syb Maarse nvt

DPC

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret 00:57.00
2 Rinske van der Maarl 00:57.29
3 Renske Krom 00:01:02.29
4 Anna Meulmeester 00:01:02.64
5 Esmee Bijl 00:01:08.73
6 Iris Schmutzer 00:01:12.14
7 Ella Westerik 00:01:13.12

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret 00:33.64
2 Rinske van der Maarl 00:36.00
3 Anna Meulmeester 00:38.22
4 Renske Krom 00:38.78
5 Esmee Bijl 00:40.65
6 Iris Schmutzer 00:42.27
7 Ella Westerik 00:42.63

Pupillen C 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Moret 00:01:19.23
2 Rinske van der Maarl 00:01:22.97
3 Anna Meulmeester 00:01:29.32
4 Renske Krom 00:01:30.00
5 Esmee Bijl 00:01:36.98
6 Iris Schmutzer 00:01:43.07
7 Ella Westerik 00:01:45.93

DPD

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Melanie Ooms 00:57.58
2 Laurena van Doorn 00:57.75
3 Anouk Kalshoven 00:01:00.25
4 Yfke Vreeken 00:01:05.51
5 Floor Romme 00:01:07.05

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Laurena van Doorn 00:35.11
2 Melanie Ooms 00:35.50
3 Anouk Kalshoven 00:36.14
4 Yfke Vreeken 00:38.65
5 Floor Romme 00:39.25

DPE-F

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Hanna van Ruitenn 00:01:09.11
2 Florien Laarhoven 00:01:11.82
3 Merle Adema 00:01:14.52

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Florien Laarhoven 00:42.25
2 Hanna van Ruitenn 00:43.51
3 Merle Adema 00:44.79

HPC

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer 00:53.63
2 Freek Tonino 00:57.90
3 Joppe Witkamp 00:59.78
4 Niels de Jong 00:01:09.59
5 Jip Falkena 00:01:24.58

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer 00:33.69
2 Freek Tonino 00:34.64
3 Joppe Witkamp 00:35.45
4 Niels de Jong 00:41.69
5 Jip Falkena 00:44.76

Pupillen C 700 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Stijn Vergeer 00:01:21.34
2 Freek Tonino 00:01:22.07
3 Joppe Witkamp 00:01:26.71
4 Niels de Jong 00:01:34.20
5 Jip Falkena 00:01:47.00

HPD

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:56.47
2 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:01:00.26
3 Tijn Yarnold 00:01:02.74
4 Ties Zuiderduin 00:01:05.36
5 Mark Prins 00:01:13.34
6 Bart Hof 00:01:16.31

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Lev van den Bosch 00:35.12
2 Mark van Huuksloot Kuilenburg 00:37.57
3 Tijn Yarnold 00:38.83
4 Ties Zuiderduin 00:39.93
5 Bart Hof 00:40.86
6 Mark Prins 00:43.43

HPE-F

Pupillen CDEF 500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:57.16
2 Sverre Lindstedt 00:01:16.60
3 Siebe Zuiderduin 00:01:17.77
4 Vince van den Heuvel 00:01:21.02

Pupillen CDEF 300 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Vincent Meulmeester 00:35.90
2 Siebe Zuiderduin 00:46.15
3 Sverre Lindstedt 00:46.19
4 Vince van den Heuvel 00:47.31