Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

DC1

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Fabienne Maarse 00:46.13
2 Marit van der Meer 00:47.86
3 Julika Radenovic 00:48.80
4 Britt van Wijk 00:49.85
5 Evy van Duijn 00:52.75
6 Anouk Rodenburg 00:53.54
7 Dana de Bruin 00:56.89
Maud Kempenaar nvt

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Britt van Wijk 00:01:40.83
2 Julika Radenovic 00:01:42.58
3 Anouk Rodenburg 00:01:48.23
4 Evy van Duijn 00:01:48.42
5 Dana de Bruin 00:02:02.42
Fabienne Maarse nvt
Maud Kempenaar nvt
Marit van der Meer nvt

DC2

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:46.67
2 Charlie Kwadrin 00:50.46
3 Annette Laarhoven 00:50.59
4 Marije de Nooij 00:51.99

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:01:35.08
2 Charlie Kwadrin 00:01:42.34
3 Annette Laarhoven 00:01:43.64
4 Marije de Nooij 00:01:46.70

DM

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Elisabeth Jongsma 00:55.40

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Elisabeth Jongsma 00:01:48.06

1000 meter omloop 1 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:01:38.33
2 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:02:00.24

1500 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:02:29.10
2 Mieke Heine 00:02:43.44

500 meter omloop 2 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:47.67
2 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:01:00.70

1000 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:01:38.25
2 Mieke Heine 00:01:50.07

500 meter omloop 1 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:47.21
2 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:01:00.16

1000 meter omloop 2 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Aranka Keur 00:01:38.15
2 Ramona van Leeuwen- van Noort 00:02:01.30

3000 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:05:12.22
2 Mieke Heine 00:05:44.43

500 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Sandra Könst 00:48.87
2 Mieke Heine 00:54.46

HB

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Miel van der Veer 00:42.31

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Miel van der Veer 00:01:23.56

1000 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:01:26.13
2 Mik de Groot 00:01:30.87
3 Job van Eek 00:01:35.87
4 Bram Braak 00:01:36.09
5 Toine van Bakel 00:01:39.62
6 Pieter van Dijk 00:01:47.14
Sven van den Outenaar nvt

1500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Jesper van Mieghem 00:02:02.57
2 Ole de Jong 00:02:19.65

500 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:43.77
2 Bram Braak 00:48.39
3 Toine van Bakel 00:49.37
4 Pieter van Dijk 00:52.44
Mik de Groot nvt

1000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Jesper van Mieghem 00:01:18.40
2 Ole de Jong 00:01:30.37

1000 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:01:25.08
2 Bram Braak 00:01:36.73
3 Toine van Bakel 00:01:40.11
4 Pieter van Dijk 00:01:45.45

3000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Jesper van Mieghem 00:04:29.88
2 Ole de Jong 00:04:59.82

500 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Tim Verdel 00:43.12
2 Mik de Groot 00:44.05
3 Job van Eek 00:45.83
4 Toine van Bakel 00:47.17
5 Bram Braak 00:48.09
6 Pieter van Dijk 00:53.96
Sven van den Outenaar nvt

500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Jesper van Mieghem 00:39.96
2 Ole de Jong 00:44.78

HC1

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:43.37
2 Eijze Bakker 00:46.29
3 Bruno Bonetti 00:47.81
4 Pim Braak 00:49.16
5 Ruben Molenaar 00:50.71
6 Jelle de Bock 00:01:02.06
Cas Middelkoop nvt

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:01:27.43
2 Eijze Bakker 00:01:33.17
3 Jelle de Bock 00:01:38.70
4 Bruno Bonetti 00:01:39.55
5 Pim Braak 00:01:43.29
6 Ruben Molenaar 00:01:44.24
Cas Middelkoop nvt

HC2

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:45.03
2 Ivar Molenaar 00:45.20
3 Joep Aben 00:45.46
4 Tjebbe Berkhout 00:46.09
5 Sybren Berkhout 00:46.90
6 Wouter Rolvink 00:55.57

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:01:29.42
2 Joep Aben 00:01:30.48
3 Tjebbe Berkhout 00:01:34.26
4 Ivar Molenaar 00:01:34.65
5 Sybren Berkhout 00:01:36.07
6 Wouter Rolvink 00:02:00.95

1500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Arjen Boersma 00:02:04.15

1000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Arjen Boersma 00:01:19.08

3000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Arjen Boersma 00:04:30.61

500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Arjen Boersma 00:39.30

HM

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Leendert Schoenmaker 00:50.67

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Leendert Schoenmaker 00:01:39.41

1000 meter omloop 1 - Sprint Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Han Kamminga 00:01:27.71
2 Evert Jan van Dijk 00:01:34.25
3 Kees Langeveld 00:01:34.41
4 Johan Weenink 00:01:34.69
5 Sjoerd van Tiel 00:01:37.60
6 Roelof Balk 00:01:43.55
7 Lou Hoogewerf 00:01:52.89

1500 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Danny Witkamp 00:02:17.56
2 Olaf Verhoeve 00:02:23.52
3 Kees Voorhoeve 00:02:29.52
4 David Wagemaker 00:02:31.67
5 Rien Rolvink 00:02:33.44
6 Willem Korthals Altes 00:02:50.94
Joost van het Kaar nvt

500 meter omloop 2 - Sprint Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Han Kamminga 00:42.65
2 Evert Jan van Dijk 00:46.19
3 Johan Weenink 00:47.25
4 Kees Langeveld 00:48.54
5 Sjoerd van Tiel 00:49.86
6 Roelof Balk 00:51.45
7 Lou Hoogewerf 00:56.36

1000 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Olaf Verhoeve 00:01:33.29
2 Rien Rolvink 00:01:38.39
3 Kees Voorhoeve 00:01:38.55
4 David Wagemaker 00:01:39.25
5 Willem Korthals Altes 00:01:54.37

1000 meter omloop 2 - Sprint Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Han Kamminga 00:01:27.28
2 Evert Jan van Dijk 00:01:29.92
3 Kees Langeveld 00:01:34.57
4 Johan Weenink 00:01:34.95
5 Sjoerd van Tiel 00:01:39.01
6 Roelof Balk 00:01:45.14
7 Lou Hoogewerf 00:01:54.14

3000 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Olaf Verhoeve 00:05:02.75
2 Kees Voorhoeve 00:05:12.39
3 David Wagemaker 00:05:24.85
4 Rien Rolvink 00:05:38.14
5 Willem Korthals Altes 00:06:20.98

500 meter omloop 1 - Sprint Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Han Kamminga 00:42.56
2 Johan Weenink 00:47.12
3 Kees Langeveld 00:47.95
4 Evert Jan van Dijk 00:48.94
5 Sjoerd van Tiel 00:49.29
6 Roelof Balk 00:51.60
7 Lou Hoogewerf 00:55.59

500 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Joost van het Kaar 00:44.33
2 Danny Witkamp 00:45.77
3 Rien Rolvink 00:48.05
4 Olaf Verhoeve 00:48.11
5 Kees Voorhoeve 00:50.26
6 David Wagemaker 00:51.43
7 Willem Korthals Altes 00:55.17

HN

500 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Sven Heijnen 00:40.12

1000 meter - alleen zaterdag

IJskonijn Eindtijd
1 Sven Heijnen 00:01:22.41

1000 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:01:21.15
Joeke van Mulligen nvt

1500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Wouter van der Geer 00:02:03.91
2 Jorrit Woudsma 00:02:10.88

500 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:40.37

500 meter - alleen zondag

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle van Rijn 00:40.67

1000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Wouter van der Geer 00:01:18.38
2 Jorrit Woudsma 00:01:25.66

1000 meter - alleen zondag

IJskonijn Eindtijd
1 Jelle van Rijn 00:01:19.27

1000 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:01:20.86

3000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Wouter van der Geer 00:04:25.57
2 Jorrit Woudsma 00:04:42.34

500 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Mike van Dijk 00:40.53
Joeke van Mulligen nvt

500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Wouter van der Geer 00:39.51
2 Jorrit Woudsma 00:43.33

DA

1000 meter omloop 1 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Marije van der Spek 00:01:27.46
2 Renske van der Veer 00:01:34.66
3 Milou van Leeuwen 00:01:35.99
4 Tjitske Kikstra 00:01:53.97

500 meter omloop 2 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Marije van der Spek 00:43.49
2 Milou van Leeuwen 00:46.44
3 Renske van der Veer 00:46.91
4 Tjitske Kikstra 00:53.94

500 meter omloop 1 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Marije van der Spek 00:43.17
2 Milou van Leeuwen 00:45.87
3 Renske van der Veer 00:46.24
4 Tjitske Kikstra 00:54.69

1000 meter omloop 2 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Marije van der Spek 00:01:27.18
2 Renske van der Veer 00:01:35.58
3 Milou van Leeuwen 00:01:35.63
4 Tjitske Kikstra 00:01:56.99

DB

1000 meter omloop 1 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Lotte de Bock 00:01:38.05
2 Merit de Bruin 00:01:38.62
3 Sanne Ganzinga 00:01:43.35
4 Valerie Nijman 00:01:43.36
5 Tessa Ruissen 00:01:49.76
Eeke Emilie Weenink nvt

1500 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Anouk Könst 00:02:19.51
2 Sterre Kamphuis 00:02:21.35
3 Lara Dingjan 00:02:28.42

500 meter omloop 2 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Lotte de Bock 00:47.42
2 Merit de Bruin 00:48.76
3 Sanne Ganzinga 00:51.01
4 Valerie Nijman 00:51.49
5 Tessa Ruissen 00:52.01

500 meter omloop 1 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Eeke Emilie Weenink 00:47.23
2 Lotte de Bock 00:47.84
3 Merit de Bruin 00:47.85
4 Sanne Ganzinga 00:49.63
5 Valerie Nijman 00:52.19
6 Tessa Ruissen 00:53.26

1000 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Anouk Könst 00:01:31.61
2 Sterre Kamphuis 00:01:32.68
3 Lara Dingjan 00:01:36.84

1000 meter omloop 2 - Sprint Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Lotte de Bock 00:01:38.00
2 Merit de Bruin 00:01:39.22
3 Sanne Ganzinga 00:01:46.14
4 Valerie Nijman 00:01:46.92
5 Tessa Ruissen 00:01:49.23

3000 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre Kamphuis 00:04:59.28
2 Anouk Könst 00:05:01.48
3 Lara Dingjan 00:05:19.61

500 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Sterre Kamphuis 00:45.90
2 Anouk Könst 00:46.40
3 Lara Dingjan 00:46.48

DS

1000 meter omloop 1 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Ciska de Ree 00:01:37.47
2 Maroushka Boers 00:02:05.89

1500 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:02:20.44
2 Quinty Hogervorst 00:02:32.97

500 meter omloop 2 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Ciska de Ree 00:48.03
2 Maroushka Boers 00:01:01.01

1000 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:01:31.33
2 Quinty Hogervorst 00:01:41.82

500 meter omloop 1 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Ciska de Ree 00:47.94
2 Maroushka Boers 00:59.15

1000 meter omloop 2 - Sprint Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Ciska de Ree 00:01:37.47
2 Maroushka Boers 00:02:06.79

3000 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:04:52.37
2 Quinty Hogervorst 00:05:16.26

500 meter - Allround Dames senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:46.04
2 Quinty Hogervorst 00:51.65

HA

1000 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Seb van Schelven 00:01:22.53
2 Zeb van der Slot 00:01:26.57
3 Klaas Heinis 00:01:29.65

1500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Constant Radenovic 00:02:07.18
2 Xander Terstal 00:02:37.27
Abe Jan Weenink nvt

500 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Seb van Schelven 00:40.91
2 Zeb van der Slot 00:43.26

1000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Constant Radenovic 00:01:23.08
2 Xander Terstal 00:01:43.97

1000 meter omloop 2 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Seb van Schelven 00:01:22.34
2 Zeb van der Slot 00:01:25.51

3000 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Constant Radenovic 00:04:34.54
2 Xander Terstal 00:05:53.71

500 meter omloop 1 - Sprint Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Seb van Schelven 00:41.04
2 Klaas Heinis 00:43.17
3 Zeb van der Slot 00:43.34

500 meter - Allround Heren junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Constant Radenovic 00:41.94
2 Xander Terstal 00:50.76
Abe Jan Weenink nvt

DN

1500 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Kelly Tromp 00:03:12.47

500 meter - alleen zondag

IJskonijn Eindtijd
1 Milou Butter 00:44.89

1000 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Kelly Tromp 00:02:00.80

1000 meter - alleen zondag

IJskonijn Eindtijd
1 Milou Butter 00:01:31.68

3000 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Kelly Tromp 00:07:23.76

500 meter - Allround Dames junioren en neo

IJskonijn Eindtijd
1 Kelly Tromp 00:56.48

HS

1500 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Milan Pastoors 00:02:12.54
2 Bas Schrage 00:02:14.45
3 Daan de Vries 00:02:18.10
4 Tjarko van der Pol 00:02:44.06

1000 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Milan Pastoors 00:01:25.81
2 Bas Schrage 00:01:26.52
3 Daan de Vries 00:01:27.61
4 Tjarko van der Pol 00:01:47.46

3000 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Milan Pastoors 00:04:42.73
2 Bas Schrage 00:04:47.29
3 Daan de Vries 00:05:00.21
4 Tjarko van der Pol 00:05:49.74

500 meter - Allround Heren senioren en masters

IJskonijn Eindtijd
1 Milan Pastoors 00:43.40
2 Bas Schrage 00:43.47
3 Daan de Vries 00:43.68
4 Tjarko van der Pol 00:53.62