Uitslagen

Terug naar de kalender

Filters

DC1

500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Mara Vergeer 00:46.65
2 Fabienne Maarse 00:46.85
3 Emilie Fransen 00:47.02
4 Maud Kempenaar 00:47.48
5 Britt van Wijk 00:51.97
6 Anouk Rodenburg 00:53.01
7 Evy van Duijn 00:53.13
8 Dana de Bruin 00:57.74

1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Maud Kempenaar 00:02:25.73
2 Emilie Fransen 00:02:25.92
3 Fabienne Maarse 00:02:28.49
4 Mara Vergeer 00:02:30.22
5 Evy van Duijn 00:02:45.98
6 Anouk Rodenburg 00:02:50.79
7 Britt van Wijk 00:02:55.94
8 Dana de Bruin 00:03:10.50

1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Emilie Fransen 00:01:33.36
2 Fabienne Maarse 00:01:34.39
3 Maud Kempenaar 00:01:34.73
4 Mara Vergeer 00:01:36.12
5 Evy van Duijn 00:01:46.44
6 Anouk Rodenburg 00:01:46.90
7 Britt van Wijk 00:01:48.61
8 Dana de Bruin 00:02:00.39

3000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Emilie Fransen 00:05:11.32
2 Mara Vergeer 00:05:25.28
3 Fabienne Maarse 00:05:25.37
4 Evy van Duijn 00:05:50.35
5 Anouk Rodenburg 00:06:02.28
6 Britt van Wijk 00:06:10.76
7 Dana de Bruin 00:07:08.30

DC2

500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:48.58
2 Roosmarijn Meinsma 00:49.29
3 Charlie Kwadrin 00:51.41
4 Wieke Eikelenboom 00:53.19
5 Marije de Nooij 00:53.46

1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:02:32.87
2 Wieke Eikelenboom 00:02:43.02
3 Roosmarijn Meinsma 00:02:43.79
4 Marije de Nooij 00:02:47.45
5 Charlie Kwadrin 00:02:52.01

1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:01:38.03
2 Roosmarijn Meinsma 00:01:43.95
3 Wieke Eikelenboom 00:01:47.94
4 Charlie Kwadrin 00:01:48.13
5 Marije de Nooij 00:01:51.85

3000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden 00:05:41.64
2 Wieke Eikelenboom 00:05:48.38
3 Roosmarijn Meinsma 00:06:03.32
4 Marije de Nooij 00:06:07.80
5 Charlie Kwadrin 00:06:34.27

HC1

500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:44.02
2 Eijze Bakker 00:46.76
3 Jelle de Bock 00:46.83
4 Wick van den Bos 00:47.09
5 Floris Wender 00:49.29
6 Bruno Bonetti 00:49.78
7 Cas Middelkoop 00:49.94
8 Ruben Molenaar 00:51.53
9 Hein Smit 00:54.85
10 Laurens Dam 00:57.82
11 Dimitri van Bakel 00:01:03.90

1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:02:17.97
2 Wick van den Bos 00:02:22.38
3 Jelle de Bock 00:02:29.16
4 Floris Wender 00:02:31.27
5 Eijze Bakker 00:02:32.67
6 Bruno Bonetti 00:02:42.53
7 Cas Middelkoop 00:02:44.18
8 Ruben Molenaar 00:02:49.35
9 Hein Smit 00:02:54.91
10 Laurens Dam 00:03:01.27
11 Dimitri van Bakel 00:03:27.36

1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:01:29.27
2 Wick van den Bos 00:01:32.55
3 Jelle de Bock 00:01:35.82
4 Eijze Bakker 00:01:36.67
5 Floris Wender 00:01:39.18
6 Bruno Bonetti 00:01:43.59
7 Cas Middelkoop 00:01:45.49
8 Ruben Molenaar 00:01:46.23
9 Hein Smit 00:01:52.37
10 Laurens Dam 00:01:52.47

3000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos 00:04:56.08
2 Wick van den Bos 00:05:01.01
3 Eijze Bakker 00:05:25.65
4 Jelle de Bock 00:05:26.34
5 Floris Wender 00:05:29.95
6 Ruben Molenaar 00:05:48.61
7 Bruno Bonetti 00:05:54.07
8 Cas Middelkoop 00:06:04.81
9 Laurens Dam 00:06:12.02
10 Hein Smit 00:06:13.25

HC2

500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:44.86
2 Driek Tolk 00:45.34
3 Boaz Cohen 00:45.68
4 Joep Aben 00:45.92
5 Jack van der Bent 00:45.98
6 Tjebbe Berkhout 00:46.16
7 Thymo van Greevenbroek 00:46.58
8 Sybren Berkhout 00:47.74

1500 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Driek Tolk 00:02:19.89
2 Marino Godwaldt 00:02:20.86
3 Joep Aben 00:02:22.80
4 Tjebbe Berkhout 00:02:31.43
5 Boaz Cohen 00:02:34.48
6 Jack van der Bent 00:02:35.39
7 Sybren Berkhout 00:02:35.84
8 Thymo van Greevenbroek 00:02:50.98

1000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:01:30.32
2 Driek Tolk 00:01:31.45
3 Kai-Arne Ottenhoff 00:01:32.69
4 Joep Aben 00:01:33.72
5 Jack van der Bent 00:01:35.45
6 Boaz Cohen 00:01:35.97
7 Tjebbe Berkhout 00:01:36.77
8 Thymo van Greevenbroek 00:01:38.94
9 Sybren Berkhout 00:01:40.95

3000 meter

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt 00:04:57.54
2 Kai-Arne Ottenhoff 00:04:58.73
3 Joep Aben 00:05:03.25
4 Driek Tolk 00:05:04.38
5 Boaz Cohen 00:05:34.08
6 Tjebbe Berkhout 00:05:36.05
7 Jack van der Bent 00:05:38.25
8 Sybren Berkhout 00:06:03.72

Klassement 1 - Dames Junioren C1

IJskonijn Eindtijd
1 Emilie Fransen nvt
2 Fabienne Maarse nvt
3 Mara Vergeer nvt
4 Evy van Duijn nvt
5 Anouk Rodenburg nvt
6 Britt van Wijk nvt
7 Dana de Bruin nvt
8 Maud Kempenaar nvt

Klassement 2 - Heren Junioren C1

IJskonijn Eindtijd
1 Thibaut Vos nvt
2 Wick van den Bos nvt
3 Jelle de Bock nvt
4 Eijze Bakker nvt
5 Floris Wender nvt
6 Bruno Bonetti nvt
7 Cas Middelkoop nvt
8 Ruben Molenaar nvt
9 Hein Smit nvt
10 Laurens Dam nvt
11 Dimitri van Bakel nvt

Klassement 3 - Dames Junioren C2

IJskonijn Eindtijd
1 Danique van Rooden nvt
2 Roosmarijn Meinsma nvt
3 Wieke Eikelenboom nvt
4 Marije de Nooij nvt
5 Charlie Kwadrin nvt

Klassement 4 - Heren Junioren C2

IJskonijn Eindtijd
1 Marino Godwaldt nvt
2 Driek Tolk nvt
3 Joep Aben nvt
4 Boaz Cohen nvt
5 Tjebbe Berkhout nvt
6 Jack van der Bent nvt
7 Sybren Berkhout nvt
8 Thymo van Greevenbroek nvt

DB

500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Merit de Bruin 00:50.58

1500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Merit de Bruin 00:02:36.46

DS

500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:47.47
2 Gioia Melis 00:48.00

1500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Tessa Dijksman 00:02:23.62
2 Gioia Melis 00:02:34.06

HB

500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Toine van Bakel 00:48.68
2 Pieter van Dijk 00:53.20

1500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Toine van Bakel 00:02:40.05
2 Pieter van Dijk 00:02:42.72

HM

500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Frans Verhoeve 00:43.02
2 Joost van het Kaar 00:43.70
3 Danny Witkamp 00:45.52
4 Evert Jan van Dijk 00:45.53
5 Mike Teunisse 00:47.43
6 Johan Weenink 00:47.88

1500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 Frans Verhoeve 00:02:13.16
2 Danny Witkamp 00:02:16.97
3 Evert Jan van Dijk 00:02:17.12
4 Joost van het Kaar 00:02:17.54
5 Johan Weenink 00:02:28.33
6 Mike Teunisse 00:02:31.74

HS

500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 David Peyrot 00:46.54

1500 meter - Junioren B t/m Masters

IJskonijn Eindtijd
1 David Peyrot 00:02:22.65