Kennemercup Kalender

Kalender 2022 / 2023

Datum Tijd Wie Wat Afstanden X
Sat, 08 Oct 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 2 & Kennemercup 1 IJsbeercup 2 & Kennemercup 1, 500-500, 500-1000 (IJsbeer), 500-1000, 500-1500 1 uitslag
Sat, 15 Oct 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 3, Selectie- en trainingswedstrijd B t/m Masters IJsbeercup 3, Selectie- en trainingswedstrijd B t/m Masters , 500-1500 (IJsbeer), 500-3000 (selectie), 500-500, 1500, 3000 (overige rijders) 1 uitslag
Sun, 16 Oct 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 2 Kennemercup 2, 500-500, 500-1500, 500-3000, 3000, 500-1000 1 uitslag
Sun, 23 Oct 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 3 Kennemercup 3, 500-500, 500-3000, 3000, 500-1000, 500-1500 1 uitslag
Sat, 29 Oct 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 5 & Kennemercup 4 IJsbeercup 5 & Kennemercup 4, 500-500, 500-1500 (IJsbeer) 500-1500, 3000 1 uitslag
Sun, 06 Nov 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 5 Kennemercup 5, 500-1500, 500-1000, 500-3000 1 uitslag
Sun, 20 Nov 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 6 & Kennemercup 6 IJsbeercup 6 & Kennemercup 6, supersprint: 100-100-300-300 1 uitslag
Sat, 26 Nov 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 pupillen F t/m Masters IJskonijncup 6, IJsbeercup 7 en Kennemercup 7 IJskonijncup 6, IJsbeercup 7 en Kennemercup 7, Mass start 1 uitslag
Sun, 04 Dec 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 8 & Kennemercup 8 IJsbeercup 8 & Kennemercup 8, 500-1500 (IJsbeer), 500-1500, 500-1000 1 uitslag
Sun, 11 Dec 2022 van 19:00 tot 23:00 19:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 9 Kennemercup 9, langeafstandsavond: 10000, 5000, 3000 1 deelnemers inschrijven
Sun, 18 Dec 2022 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C2 t/m Masters IJsbeercup 9 & Kennemercup 10 IJsbeercup 9 & Kennemercup 10, 3000 (C2), 3000, 500-1000 1 deelnemers inschrijven
Sun, 08 Jan 2023 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 11 Kennemercup 11, ploegenachtervolging, teamsprint 1 deelnemers inschrijven
Sun, 29 Jan 2023 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren B t/m Masters Kennemercup 12 Kennemercup 12, 500-1000, 500-1500, 500-3000 1
Sun, 12 Feb 2023 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters IJsbeercup 12 & Kennemercup 13 IJsbeercup 12 & Kennemercup 13, 300-700 (IJsbeer), 300-700, 500-1500, 500-3000 1
Sat, 25 Feb 2023 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters Vierkamp dag 1: sprint & allround Vierkamp dag 1: sprint & allround, 500-1000 (sprint), 500-1500 (allround) 1
Sun, 26 Feb 2023 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 junioren C t/m Masters Vierkamp dag 2: sprint & allround Vierkamp dag 2: sprint & allround, 500-1000 (sprint), 1000-3000 (allround) 1