Kennemercup Kalender

Kalender 2019 / 2020

Datum Tijd Wie Wat Afstanden X
Sat, 05 Oct 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 1 Kennemercup 1 , 500-500, 500-1500, 500, 3000, 500-1000 1 uitslag
Sat, 12 Oct 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C t/m Masters Kennemercup 2 + IJsbeercup 1 Kennemercup 2 + IJsbeercup 1, 500-1000 (IJsbeer), 500-1000, 500-1500, 500-3000 1 uitslag
Sun, 20 Oct 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C t/m Masters Kennemercup 3 + IJsbeercup 2 Kennemercup 3 + IJsbeercup 2, supersprint 100-100-300-300 1 uitslag
Sat, 02 Nov 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 4 Kennemercup 4, 500-500, 500-3000, 500-1000, 500-1500 1 uitslag
Sun, 10 Nov 2019 van 19:15 tot 23:00 19:15-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 5 Kennemercup 5, 500-500, 500-1500, 500-3000, 3000, 500-5000, 5000 1 uitslag
Sun, 17 Nov 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C t/m Masters Kennemercup 6 + IJsbeercup 3 Kennemercup 6 + IJsbeercup 3, 300-700, 500-1500, 500-1000, 500-3000 1 uitslag foto's
Sat, 30 Nov 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 7 Kennemercup 7, 3000, 500-3000, 500-1500, 500-1000 1 uitslag
Sun, 01 Dec 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 pupillen t/m Masters Mass Start Pupillen, IJsbeercup & Kennemercup Mass Start Pupillen, IJsbeercup & Kennemercup, nvt 1 uitslag
Sun, 08 Dec 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 8 Kennemercup 8, 500-500, 500-1500, 500-3000, 500-1000 1 uitslag
Sun, 15 Dec 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 9 Kennemercup 9, 500-1000- 500-1500, 500-3000 1 uitslag
Sun, 22 Dec 2019 van 19:15 tot 23:00 19:15-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 10 Kennemercup 10, langeafstandavond 10000, 5000, 3000 2 uitslag
Sat, 28 Dec 2019 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Pupillen + Junioren C Oliebollen toernooi over 2 dagen (IJskonijncup, IJsbeercup en Kennemercup) Oliebollen toernooi over 2 dagen (IJskonijncup, IJsbeercup en Kennemercup), IJskonijnen 100-500 en 300-700 / IJsberen 100-1000 en 500-1500 / Kennemercup sprint en allround 1 uitslag
Sun, 05 Jan 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 12 Kennemercup 12, 500-1500, 500-3000, 500-1000 1 uitslag
Sat, 11 Jan 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Pupillen F t/m Masters Baanwedstrijd Baanwedstrijd, 100-500 / 500-500 / 500-700 / 500-1000 / 500-1500 / 500-3000 nvt uitslag
Sun, 12 Jan 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 13 Kennemercup 13, ploegenachtervolging en teamsprint 1
Sun, 02 Feb 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C2 t/m Masters Kennemercup 14 + IJsbeercup 6 Kennemercup 14 + IJsbeercup 6, langeafstandavond 3000, 5000, 10000 2 uitslag
Sun, 16 Feb 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 15 Kennemercup 15, 500m reverse curve (fun), 500-1500, 500-1000, 500-3000 1 uitslag
Sat, 22 Feb 2020 van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren B t/m Masters Kennemercup 16, finale Kennemercup 16, finale, 500-500, 500-1000, 500, 1500, 500-3000 1 uitslag
Vandaag van 20:00 tot 23:00 20:00-23:00 Junioren C t/m Masters IJsbeerfinale - Vierkamp & Open Haarlemse Kampioenschappen: over 2 dagen IJsbeerfinale - Vierkamp & Open Haarlemse Kampioenschappen: over 2 dagen, IJsbeerfinale dag 1: 500/1500 dag 2: 1000/3000; Open Haarlemse Sprint en Allround nvt deelnemers inschrijven
Sun, 01 Mar 2020 van 19:30 tot 19:45 19:30-19:45 Junioren B t/m Masters Prijsuitreiking Kennemercup Prijsuitreiking Kennemercup, nvt